VÁCLAV PILAŘ

vp.jpg
Bývalý hradecký fotbalista si v dresu Freiburgu připsal první start v Bundeslize. Při čtvrtku možná nastoupí v Evropské lize proti Estorilu.
Spekulace, kdy naplno vlétne do ostrého špílu, jsou pohřbeny v minulosti. Bývalý ,,votrok" Václav Pilař se dočkal, na kontě bundesligových startů má konečně první zářez. Vinou zranění kolena se tak stalo až po čtrnácti měsících od jeho příchodu do Německa. V Brémách v sobotu pomohl ,,svému" Freiburgu k cenné bezbrankové remíze. Na trávníku pobyl sedmdesát minut a podle odborného fotbalového magazínu Kicker podal slušný výkon.
vp.jpg
Článek v němčině/Artikel in deutscher Sprache
vp.jpg
Pilař při své premiéře odehrál proti Brémám 70 minut a pomohl svému týmu k remíze 0:0. Jen na lavičce náhradníků zůstal jeho spoluhráč Pavel Krmaš, Vladimír Darida je stále mimo hru. Na domácí straně z pozice náhradníka do utkání nezasáhl Theo Gebre Selassie.
vp.jpg
Český fotbalista Václav Pilař odehrál první zápas po čtrnáctiměsíční pauze zaviněné vážným zraněním kolena. Čtyřiadvacetiletý záložník nastoupil za Freiburg na 60 minut v dnešním přípravném utkání s druholigovým Sandhausenem, s kterým bundesligový celek a soupeř Liberce v Evropské lize remizoval 1:1.
Tento faul stál Václava celou sezónu
Tento faul stál Václava celou sezónu
Pilař není kvůli zranění ani po roce připraven k bundesligové premiéře
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one