VÁCLAV PILAŘ

krystýna.jpg
Fotbalový reprezentant a hráč německého Freiburgu Václav Pilař (25) se koncem dubna stane tátou. A na radostné chvíle plné očekávání bude mít díky snoubence Kristýně krásné vzpomínky.
Záložník Václav Pilař marně doufal, že se v dnešním utkání fotbalové Evropské ligy v Liberci představí v akci na trávníku. Smutek z pobytu na lavičce náhradníků mu vynahradila výhra německého týmu, který se díky ní udržel ve hře o postup do jarních bojů. Pilař věří, že si zahraje hned v dalším bundesligovém zápase.
vp.jpg
Před nedávnem vykřičel do světa radostnou novinu: čekáme dítě! Teď se fotbalista Václav Pilař pochlubil do kresby stylizovaným snímkem se svou milou Kristýnou, kterou láskyplně hladí po bříšku.
vp.jpg
Všechno se obrací k dobrému. Fotbalista Václav Pilař se po více než ročních problémech s kolenem vrátil na trávníky a navíc se může těšit i na přírůstek do rodiny. "Nakupilo se to – vrátil jsem se do fotbalu, který miluju, a do toho čekáme miminko," září záložník, který už si za Freiburg připsal pět startů.
vp.jpg
Hráč fotbalového nároďáku Václav Pilař (25) o soukromí mluví jen zřídka. Tentokrát nesmělý kluk hrající Bundesligu za německý Freuiburg udělal výjimku. Je totiž šťastný a poslal do světa skvělou zprávu!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one