VÁCLAV PILAŘ

vp.jpg
Po dvou letech strávených v německé Bundeslize hlásí Václav Pilař návrat na západ Čech. Rychlonohý záložník ve Viktorii působil v sezoně 2011/2012, zahrál si Ligu mistrů i Evropskou ligu, stal se miláčkem publika. Od nové sezony bude opět oblékat červenomodrý dres.
2-vaclav_pilar.jpg
Do Plzně se vrací další výrazná tvář! Na roční hostování z Wolfsburgu přichází záložník Václav Pilař, který už ve Viktorii působil v sezoně 2011/12 a zahrál si s ní Ligu mistrů. Informuje o tom na svých internetových stránkách německý list Wolfsburger Allgemeine.
vašek.jpg
Dne 21.4. v ranních hodinách se narodil Vaškovi a Kristýně syn Jakub.Měří 48 cm a váží 2,6 kg.
Za celý fanklub rodičům gratulujeme a malému Kubovi přejeme ať je úspěšný jako jeho táta
S fyzioterapeutem kroužil sám po tréninkovém hřišti na stadionu ve Freiburgu. Pak si kopnul i do balonu. Záložník a smolař Václav Pilař se po zranění kotníku pomalu vrací zpátky do mužstva a těší se na narození prvního potomka.
zranění.jpg
Má splín, ale slibuje: budu bojovat dál! Fotbalový bůh Václava Pilaře v posledních dvou letech zkouší, co vydrží. Nejdřív za přetržený vaz v koleni zaplatil neúměrně vysokou daň - 14 měsíců kariéry, letos ztratil pět týdnů kvůli zánětu ve stehenním svalu, teď záložníka Freiburgu kvůli natrženým vazům v kotníku čeká více než měsíční pauza.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one