VÁCLAV PILAŘ

Hodně vulgárním způsobem reagovali fotbalisté při postupových oslavách na dřívější kritiku, kterou asi nejvýrazněji reprezentoval někdejší kanonýr Radek Drulák.
Po obrovských těžkostech v kvalifikaci se fotbalové reprezentaci podařilo postoupit na evropský šampionát. I s ohledem na kritiku, která se na fotbalisty valila, se jedná o velkou satisfakci.Při postupových oslavách tedy přišel čas i na všechny, kdo reprezentaci nevěřili a kritizovali ji. Hodně nevybíravým způsobem se fotbalisté pustili do Radka Druláka, který se navezl do reprezentačního kouče Michala Bílka po remíze 2:2 ve Skotsku.

Na letišti v Podgorici, kde čekali reprezentanti na odlet, zpívali zřejmě alkoholem posilnění nejen tradiční "Kdo neskáče, není Čech", ale i "Radek Drulák nemá č****a".
 

Samotný Drulák se odmítl k celé záležitosti vyjadřovat s tím, že uvažuje o možnosti, že bude žalovat Fotbalovou asociaci České republiky (FA ČR) i samotné hráče.
 

Výstup reprezentantů už ale odsoudil internacionál Pavel Srníček. "Když už to vyhráli, tak se nad to mohli nějak povznést. Myslím si, že to pro ten náš fotbal není dobrá reklama," uvedl bývalý gólman.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one