VÁCLAV PILAŘ

Ukázaly jsme svou sílu

Třikrát v utkání Viktoria prohrávala, třikrát dokázala na vedoucí gól Teplic s rychlostí blesku odpovědět. A co více – devět minut před koncem střetnutí se jí podařilo vstřelit, jak se nakonec ukázalo, vítěznou branku, o kterou se postaral kanonýr Marek Bakoš. „Pokaždé jsme prohrávali. Celý zápas jsme si zkomplikovali, ale nakonec jsme ukázali svou sílu,“ září po utkání spokojený Václav Pilař.

Šikovný ofenzivně laděný fotbalista si je také vědom, že se viktoriánům podařil takový malý fotbalový zázrak. „Vyrovnat třikrát za sebou není vůbec nic lehkého. My ale k tomu našli sílu a je perfektní, že jsme tento nepříznivý stav dokázali otočit na 4:3,“ dodává autor druhého gólu Viktorky.

První poločas skončil 1:1 a asi by nikoho nenapadlo, že se v půli druhé dočkají diváci na teplickém stadionu Na Stínadlech dalších pěti přesných zásahů. „Teplice byly nepříjemným soupeřem. Původně jsme s nimi nechtěli hrát otevřenou hru, protože mají vpředu rychlého Mahmutoviče, kterého jsme chtěli eliminovat. Bohužel jsme ale prohrávali a museli to otevírat. Nakonec z tohoto byla takováto přestřelka,“ říká plzeňský štírek se šestkou na dresu.

Čt 23. únor 2012, 13:18:21 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one