VÁCLAV PILAŘ

Šmicer: Pro nás by bylo jednodušší, kdyby Pilař zůstal v Plzni

Šmicer: Bylo by jednodušší, kdyby Pilař zůstal v Plzni

Šmicer: Bylo by jednodušší, kdyby Pilař zůstal v Plzni
Foto: Koláž iSport.cz

28. listopadu 2011 | 15:25    


Wolfsburg nebo Plzeň? Kdyby záleželo jen na vedení reprezentace, doporučilo by Václavu Pilařovi, aby před EURO 2012 zůstal ve Viktorii. „Zná to tam, nic neriskuje,“ prohlásil Vladimír Šmicer.Václav Pilař nebyl Plzní nominován k víkendovému ligovému utkání v Příbrami poté, co v klubu oznámil, že s ním nepodepíše smlouvu, protože se již upsal Wolfsburgu.

Bez souhlasu Viktorie ale do Německa nemůže v zimě odejít a hrozí mu, že by mohl celé jaro strávit bez fotbalu, pokud by jej obhájce titulu nechtěl nasazovat.

Vladimír Šmicer, reprezentační manažer, věří, že na tuto krajní variantu nedojde. „My do toho ani nemáme moc co mluvit, protože je to záležitost hráče a klubu. Počkáme, jak se to vyvine, budeme to sledovat a doufat, že Venca bude hrát. Nám je v podstatě jedno kde, jen chceme, aby Venca nastupoval pravidelně a byla šance, že s ním můžeme pro šampionát počítat,“ uvedl Šmicer pro isport.cz.

Zároveň ale přiznává, že kdyby záleželo na něm, doporučil by Pilařovi, aby ještě na jaře zůstal v Plzni. „Zná to tam, hraje dobře a nic se tam neriskuje. Pro nás by to bylo jednodušší. Po přestupu nevíte, jak to bude fungovat, jestli ho nový trenér bude stavět. Je tam riziko. A kdyby před turnajem nehrál, bylo by to špatné,“ uzavřel Šmice

Čt 1. prosinec 2011, 09:44:44 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one