VÁCLAV PILAŘ

Pilařův agent Stejskal: Prosil mě, aby hlavně mohl hrát

Pilařův agent Stejskal: Prosil mě, aby hlavně mohl hrát - obrázek

Pilařův agent Stejskal: Prosil mě, aby hlavně mohl hrát - obrázek

Vašek přeci nemůže být bitý, snad ho Paclík nechá hrát, říká Pilařův agent Jiří Stejskal

Vašek přeci nemůže být bitý, snad ho Paclík nechá hrát, říká Pilařův agent Jiří Stejskal
Foto: Koláž iSport.cz

Zimní přesun jeho klienta do Wolfsburgu padl, jarní osud Václava Pilaře má v rukou Plzeň. Záložníkův agent Jiří Stejskal věří, že ve Viktorii zvítězí zdravý rozum a Pilař stráví nastávající měsíce na hřišti, nejlépe právě v Plzni. Prozrazuje však, že do úvahy připadá i množnost hostování v italské Ceseně. "V sobotu o tom budu mluvit s panem Paclíkem," říká Stejskal o schůzce s šéfem Plzně.

Přiznává, že Pilař je z kauzy Wolfsburg už psychicky unavený. Jenže její konec se zdá být v nedohlednu.

Návrh, s nímž nyní operuje Plzeň, a sice, že záložník uzavře s Viktorií smlouvu, která bude obsahovat výstupní klauzuli pro letní odchod do Wolfsburgu, podle něj není realizovatelný.Uvidíme, jak to dopadne. Hlavně ale aby Vašek hrál, o to mi jde především," tvrdí Stejskal v rozhovoru pro deník Sport.

"Doufám, že Tomáš Paclík nebude bezcitný, že i když to (smlouva s Plzní) nepůjde udělat, že ho nechá hrát. Vašek je jediný člověk, který na tom může být bitej," říká emotivně Pilařův agent.

Podle něj už situaci těžko snáší i sám fotbalista. "Vstřebává to blbě. Chce hlavně hrát, říkal mi, abych to nějak zařídil," přiznává Stejskal. Jenže Plzeň prý nechce nechat Pilaře hrát, pokud z toho nic nebude mít.

Ještě tu tak je šance, že by Pilař jaro strávil v italské Ceseně. "Právě to chci v sobotu probrat při setkání s panem Paclíkem. Ovšem Cesena mu dá za hostování do konce sezony třeba 100 tisíc eur, což jsou dva a půl milionu korun. A to asi nekoresponduje s jeho představami…" řekl Stejskal Sportu
So 14. leden 2012, 13:59:33 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one