VÁCLAV PILAŘ

Pilař se stal králem, těsně porazil dvojici střelců

Fotbalista Václav Pilař se stal vítězem ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2011 města Hradec Králové, kterou pořádalo město ve spolupráci s ČSTV, Deníkem a agenturou ČOK-CZ. Slavnostní galavečer s oceněním nejlepších sportovců se uskutečnil v sále Filharmonie.

Rychlonohý hráč je členem FC Hradec Králové, ale úspěšný podzim strávil na hostování v Plzni. V loňském roce se také natrvalo usadil v reprezentaci. Pilař odsunul na další příčky sportovní střelce Jana Sychru  a Davida Kosteleckého.

Kolektivům dominovali fotbalisté FC Hradec Králové. Nejlepším handicapovaným sportovcem byl zvolen tenista Ondřej Sedliský. Do Síně slávy byl uveden Zdeněk Krejčí, někdejší dlouholetý trenér hradeckých fotbalistů. Největší oblibě mezi čtenáři Hradeckého deníku se těšil hokejista Martin Koudelka.

Večer moderoval Radek Šilhan. V doprovodném programu vystoupili Monika Agrebi, Jaromír Adamec, Michal Bečka či Zdeněk Hrubý.

Výsledky ankety

Jednotlivci

1. Václav Pilař, fotbal, FC Hradec Králové, 69 bodů, treprezentant ČR, účastník Gambrinus ligy, od 1. 7. 2011 hostování v FC Viktoria Plzeň.
2. Jan Sychra, broková střelba – skeet, ASO Dukla Hradec Králové, 66 bodů, trenér P. Luštický, 1. místo SP Chile absolutní nástřel 125+25 ve finále/150 terčů, vyrovnaný světový rekord, zisk QP místa pro OH 2012 v Londýně, bude reprezentovat ČR na OH 2012.
3. David Kostelecký, broková střelba – trap, ASO Dukla Hradec Králové, 65 bodů, trenér Kamil Ploc, 1. místo na ME Bělehrad člen družstva (vyrovnaný světový rekord), 2. místo ME Bělehrad jednotlivci, 2. místo na MS Bělehrad jednotlivci, 2. místo MS Bělehrad družstva, bude reprezentovat Českou republiku na OH 2012.
4. Martin Koudelka, lední hokej, in-line hokej, HC VCES Hradec Králové, 48 bodů.
5. Jan Bacovský, hokejbal, HBC Hradec Králové 1988, 46 bodů.
6. Leoš Roušavý, kvadriatlon, KED Cyklomax Hradec Králové, 45 bodů.
7. Radka Krejčová, karate, SK Karate Spartak Hradec Králové, 37 bodů.
8. Pavel Petřikov, judo, PSK Hradec Králové, 33 body.
9. Tomáš Koubek, fotbal, FC Hradec Králové, 32 body.
10. Petr Benčík, cyklistika, PSK Whirlpool-Author Hradec Králové, 28 bodů.

Čt 15. březen 2012, 17:07:35 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one