VÁCLAV PILAŘ

Pilař se na miminko moc těší. Nebyla to žádná náhoda, směje se

vp.jpg
Všechno se obrací k dobrému. Fotbalista Václav Pilař se po více než ročních problémech s kolenem vrátil na trávníky a navíc se může těšit i na přírůstek do rodiny. "Nakupilo se to – vrátil jsem se do fotbalu, který miluju, a do toho čekáme miminko," září záložník, který už si za Freiburg připsal pět startů.
K návratu do reprezentační formy tak bude mít Pilař i další motivaci. "Je to skvělá zpráva, velká vzpruha. Moc se na miminko těším," říká v rozhovoru pro deník Sport. S přítelkyní Kristýnou se v létě zasnoubili, potomek by měl přijít na svět koncem dubna.S představou, že se stane otcem, prý Pilař nemá sebemenší problém. "Myslím, že velmi dobře, moc jsme si malé přáli. Nebyla to tedy žádná náhoda," směje se bývalá hvězda Plzně, která má za sebou po přestupu do Wolfsburgu nekonečných 14 měsíců bez fotbalu.

"Snad už se všechno obrátilo, doufám, že to špatné jsem si vybral na hodně dlouho dopředu," věří Václav Pilař, který se teď rozehrává na hostování s opcí ve Freiburgu, kde s ním působí i další bývalý Plzeňák Vladimír Darida.
Po 11. listopad 2013, 16:12:24 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one