VÁCLAV PILAŘ

Místo Baroše Pilař

5. září 2011  18:18

Fotbalová reprezentace nemůže před úterním přípravným zápasem proti Ukrajině počítat s útočníkem Milanem Barošem, který narychlo odcestoval do Turecka. Proč? Oficiálně kvůli rodinným důvodům.
CO JE? Milan Baroš se diví výroku rozhodčího.
ODCESTOVAL. Milan Baroš narychlo odcestoval do Turecka a v úterý bude proti Ukrajině chybět. | foto:  Michal Růžička, MF DNES

"Požádal, aby mohl z neodkladných osobních důvodů odcestovat do Turecka. Vedení reprezentace mu vyhovělo," uvedl mluvčí fotbalové asociace Jaroslav Kolář.

Tak zní úplné oficiální zdůvodnění.

Jasná je tak jediná věc: Baroš v úterý večer proti Ukrajině nenastoupí. "Ještě se rozhodneme, jestli místo něj naskočí Pekhart, nebo Lafata," uvedl trenér Michal Bílek.

Pravděpodobná sestava

Jak by Česko mohlo nastoupit

Drobný - Pospěch, Sivok, Kadlec, Pudil - Petržela, Plašil, Hübschman, Vacek, Pilař - Lafata.

Baroš není jediný, kdo bude chybět. Kapitán Tomáš Rosický ve Skotsku schytal kopanec do kolena a obránce Roman Hubník má nakopnutý palec u nohy. Ani jednoho tak nejspíš diváci v úterý večer na Letné neuvidí, ač se oficiálně rozhodne až před zápasem.

"Uvidíme, jak na tom po zdravotní stránce hráči budou. Každopádně šanci dostanou i hráči, kteří proti Skotsku nehráli. Dobrou formu například v poslední době předvádí Václav Pilař," prohlásil Bílek. "Víme, že v poslední době nemáme dobrou bilanci a měli bychom se zlepšit. Proto doufáme, že proti Ukrajině konečně budeme proměňovat šance, které si vytvoříme."

Česko nastoupí bez tří nejvýraznějších osobností: brankáře Čecha, záložníka Rosického a útočníka Baroše. Největší hvězda ale bude chybět i Ukrajincům. Kvůli zranění do Prahy nepřicestoval útočník Andrej Ševčenko.

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/baros-opustil-reprezentaci-z-rodinnych-duvodu-odletel-do-turecka-1cd-/fot_reprez.aspx?c=A110905_181905_fot_reprez_pes

Po 5. září 2011, 18:43:21 CEST
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one