VÁCLAV PILAŘ

Hodnocení po Ukrajině

Petr ČECH 7
Ne nadarmo označil letní přípravu za povedenou. I když většina střel nebyla v první půli tak složitá, asi nečekal tolik práce. Skvěle vytáhl Rakického dělovku.

Tomáš SIVOK 6
Spolupráce s Kadlecem mu svědčí. Až na pár výjimek složité situace vyřešil. Hru si nijak nekomplikoval, působil na hřišti suverénně. V závěru mohl hlavou rozhodnout.

David LIMBERSKÝ 5
Nezačal špatně, ale i on se postupem času „nakazil“ nepřesností spoluhráčů. Po špatně rozehrané standardní situaci Češi málem inkasovali. Dopředu se moc nedostal.

Tomáš HÜBSCHMAN 5
Svou tradiční roli defenzivního štítuzvládl dobře. Prostor mezi obranou a zálohou musel hlídat pečlivě, protože vinou ztrát hrozily ukrajinské brejky.

Daniel KOLÁŘ 3
Ani jemu se zápas příliš nepovedl. Rozjel pár akcí, ani z nich však Češi nezahrozili. A taky ztrácel balony. O poločase jej vystřídal Petržela.

David LAFATA 4
Kdyby existoval film V kůži Milana Baroše, jablonecký útočník by včera natočil remake. Poznal, jaké to má útočník, který jen běhá, ale nedostane pořádný balon.

Tomáš PEKHART 5

Své účinkování zahájil přifilmovaným pádem, chvíli poté mu chybělo málo a mohl se prosadit hlavou. Jednou vystřelil pravačkou vedle, hlavičku mu chytil Pjatov.

Theodor GEBRE SELASSIE 4
Dvakrát mu v úvodu utekl lehký balon do autu. Do útočných výpadů, kterými si vydobyl respekt na šampionátu, se dostal minimálně.

Michal KADLEC 6
Dobře četl hru, několikrát se mu podařilo včas vyrazit vpřed a odzbrojit soupeře před převzetím balonu. Se stopery může být trenér Bílek spokojený.

Vladimír DARIDA 4
Pracoval na velkém prostoru, snažil se rozehrávat akce, ovšem se střídavými úspěchy, ani jemu se nevyhýbaly zbytečné ztráty. V dobré pozici vystřelil v 60. minutě nad branku.

Petr JIRÁČEK 4
Hodně se na něm projevila nerozehranost a únava z náročné přípravy ve Wolfsburgu. Snažil se, jenže bez efektu. Ve druhé půli šel do středu pole, mírně se zlepšil.

Václav PILAŘ 3
Když měl míč u nohy, dokázal vyřešit situace jeden na jednoho, ale chyběla mu obvyklá výbušnost, bleskový start na balon. Zápas bohužel nedohrál kvůli zranění.

Milan PETRŽELA 4
Ani z jeho strany to nebylo ono. Běhal, ovšem z pravé strany Ukrajincům velké nebezpečí nehrozilo. Byl spíš nenápadný, přesto v závěru zazdil tutovou šanci.
Čt 16. srpen 2012, 10:37:00 CEST
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one