VÁCLAV PILAŘ

Gol mě vůbec netěší


09.06.2012 12:35
Václav Pilař (© fcviktoria.cz)
 

Premiéru na velkém turnaji záložník Václav Pilař ozdobil vstřeleným gólem, který mu ale při porážce 1:4 s Ruskem na začátku mistrovství Evropy udělal pramalou radost. Pilaře mrzí špatný vstup českých fotbalistů do šampionátu, ale před dalšími dvěma zápasy s Řeckem a Polskem věří, že tým ještě oživí postupové šance.

Pilař po zápase řekl, že by svůj gól, kterým snížil na průběžných 1:2, hned vyměnil za týmový úspěch. "Gól mě vůbec netěší, protože nic neznamenal. Radost jsem z něj měl jen chvíli, ale pak jsme dostali další dva góly a bylo po všem. Je to strašně špatný vstup do mistrovství," řekl zklamaný Pilař.

V jeho tváři se zračila velká frustrace. "Jsme naštvaní, prohrát na začátek a ještě takovým způsobem. Říkali jsme si, hlavně ať neprohrajeme...," zlobil se záložník, který od příští sezony bude oblékat dres Wolfsburgu. Český tým podle něj zápas nezvládl hlavně v defenzivní činnosti. "Špatně jsme bránili. Věděli jsme o jejich síle, ale byli lepší na balonu a my měkcí v osobních soubojích," posteskl si Pilař.

Euro však po úvodním debaklu nepovažuje pro český tým za ztracené. "Kdybychom nevěřili dál, můžeme jet hned domů. Doufám, že se z toho zápasu ponaučíme a vzchopíme se. Snad další zápasy zvládneme výsledkově o dost lépe," dodal Pilař.
So 9. červen 2012, 14:45:29 CEST
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one