VÁCLAV PILAŘ

Fotbalový reprezentant Pilař se uzdravil i zasnoubil: Budu táta!

vp.jpg
Hráč fotbalového nároďáku Václav Pilař (25) o soukromí mluví jen zřídka. Tentokrát nesmělý kluk hrající Bundesligu za německý Freuiburg udělal výjimku. Je totiž šťastný a poslal do světa skvělou zprávu!
„Moc jsme si to přáli a už je to tak: koncem dubna bychom se s Kristýnkou měli stát rodiči. Zatím ani nevíme, jestli to bude holčička, nebo kluk. Necháme si to říct, ale není to podstatné. Hlavní je, aby to dobře dopadlo a narodilo se nám zdravé mimino,“ těší se Pilař, který do Německa přestoupil z Plzně.
Porod v Německu

Třináctého října mu bylo pětadvacet a týden po narozeninách si po třinácti měsících pauzy konečně zahrál bundesligu za Freiburg. Poprvé. „Je to šťastné období, konečně se cítím fit.“
Právě včas, aby měl šanci dokázat, že Freiburgu pomůže. Tohle město bude totiž v jeho životě mimořádně důležité.

„Porod jsme naplánovali sem. Nechali jsme si poradit od Pavla Krmaše a jeho ženy. Chci být u toho a do Česka je to přece jen dost daleko.“ Pilař tu jen hostuje z 600 kilometrů vzdáleného Wolfsburgu, ale Freiburg na něj má opci. A nový spoluhráč Krmaš mu tady pomáhá, jak může.
V létě proběhly zásnuby

Kristýnka, jeho snoubenka, tu s ním žije trvale. Když má mluvit o ní, Václav si přece jen zachovává kousek tajemství.

„Jak dlouho jsme spolu? Od léta jsme zasnoubeni a tady ve Freiburgu je se mnou od začátku,“ řekne jen. A je i ona z východočeského Převýšova jako on? „No, ne přímo, ale kousek odtud,“ usmívá se.

Doma tedy oporu má. Pokud mu zdraví a dobrá nálada vydrží, český Messi se snad zase vyšplhá i na hřišti tam, kam patří. Tedy mezi opory nároďáku!
St 6. listopad 2013, 13:01:58 CET
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one