VÁCLAV PILAŘ

Zde vás budeme informovat o rozhovorech nebo článkách o Vaškovi.
bez názvu.png
V létě se vrátil do Plzně, restart fotbalové kariéry, která utrpěla těžkým zraněním kolene, se Václavu Pilařovi povedl. Na trávníku válel natolik, že jej Viktoria nedávno dokonce vykoupila z Wolfsburgu za 11 miliónů korun, šestadvacetiletý záložník s ní uzavřel kontrakt na 2,5 roku. Oproti prvnímu působení v Plzni ze sezóny 2011/2012 je však v odlišné pozici: ze zajíce v roli tahouna. V rozhovoru pro Právo a Sport.cz se Pilař ještě krátce vrací k penaltové situaci v utkání s Bohemians 1905 a následné reakci jeho spoluhráče z národního týmu Lukáše Váchy na sociální síti Twitter.
2180465-img-sport-fotbal-evropska-liga-plzen-plojest.jpg
Jeden z nejlepších hráčů podzimní části Synot ligy bude pokračovat na západě Čech. Reprezentační záložník Václav Pilař se stal kmenovým hráčem Viktorie Plzeň, která v předstihu uplatnila opci a podepsala s ním smlouvu na 2,5 roku. Od léta mu běželo roční hostování z Wolfsburgu, kam v roce 2012 přestoupil právě z Plzně. Kvůli zdravotním problémům se však v Německu neprosadil.
asd.jpg
Václav Pilař se po nepovedeném angažmá v německém Wolfsburgu na startu letošního ročníku znovu vrátil do plzeňské Viktorie. A jak nejprve od kouče Dušana Uhrina ml., tak i jeho pozdějšího nástupce Miroslava Koubka dostal plnou důvěru. A tu splatil dokonale, na podzim patřil k základním stavebním kamenům svého týmu.
bez názvu.png
Poznámka Lukáše Váchy o "Letci Pilařovi", kterou sparťanský záložník umístil na Twitter po utkání Plzně s Bohemians (2:1), rozproudila vášnivé diskuze. V anketě serveru iSport.cz jsme oslovili fotbalové experty s dvěma otázkami. Stojí spíš za západočeským záložníkem, nebo mu vyčítají, že padá na zem rád a příliš často? Ve videu se podívejte na to, po jakých zákrocích Pilař letos na podzim spadl a pískala se na něj penalta.
bez názvu.png
Letecké dny Václava Pilaře pokračují.To napsal sparťanský záložník Lukáš Vácha o svém protějšku Václavu Pilařovi.Paradoxně to není první konflikt těchto dvou fotbalistů.Ve šlágru 13.kola se po několikátém Váchově faulu Pilař do soupeře opřel a poslal ho k zemi.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one