VÁCLAV PILAŘ

Všeobecná diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1141"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj Venco,držím vám palečky,ale i celému nároďáku,jste parta,která si zaslouží absolutorium, za to kam jste až došli,zítra budeme všichni tady "doma" držet i palce u nohou,zlomte vaz!
děkujeme za fotografie
Dobrý den, 20.4.2012 přijel s našemi fotbalovými nadějemi do Roudnice u Hradce Králové "potrénovat" Václav Pilař. Všechny překvapil svou skromností a milou povahou. Přála bych Vám vidět nadšení v očích těch malých kluků, když s nimi vyběhnul na trávník. Dlouhou dobu se na něj kluci těšili a ještě dělší dobu o něm mluvili. Rozdal spoustu autogramů a v roudnické fotbalové hospůdce nezbyl jediný volný tácek, na všech bylo jméno Václav Pilař a hoši si je odnášeli domů... Posílám odkaz na fotky z této akce:http://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2012-04-20_Pilar/Více zde: http://sokol-roudnice.webnode.cz/news/vaclav-pilar-v-roudnici-20-4-2012/

Cs jsi muj neoblíbenější hráč.Pořád ti fandím!
Strašně moc Vám Václave fandím a hodně mi bylo líto, když jsem se dověděla, že z Plzně odcházíte, že se mi ztratíte z dohledu. Nicméně přeji Vám ať slouží zdraví, abyste mohl úspěšně hrát i v novém prostředí. Kdybyste hrát nemohl, vraťte se do Plzně.
St 20. červen 2012, 08:28:02 CEST
jarousekmaty
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one